O nas

Kancelaria Radcy Prawnego Andrzej Majewski funkcjonuje od 1991 r. Specjalizuje się m.in. w dochodzeniu należności w tym w postępowaniach gospodarczych, nakazowych i upominawczych. Jesteśmy dyspozycyjni – kancelaria funkcjonuje w dni robocze od 9 rano. Po uprzednim umówieniu możliwe są spotkania w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Jesteśmy tutaj

Dane kontaktowe

 

 

 

 

ul. Pędzichów 9/11, 31-152  Kraków

             telefon 12 631 78 75

             tel. kom. 603 088 446

             kancelariaam@o2.pl

 

 

Kancelaria Radcy Prawnego

ANDRZEJ MAJEWSKI

NIP: 676 109 02 50 REGON: 356380395

 

 

 

 

strona główna | o mnieo kancelarii | usługi | kontakt 

Kancelaria Radcy Prawnego ANDRZEJ MAJEWSKI © WebWave 2017

O mnie

 

 

Uzyskałem wpis na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w 1991 r. po ukończeniu trzyletniej aplikacji radcowskiej. W 1995 r. zostałem wpisany na listę adwokatów prowadzoną przez Radę Adwokacką w Krakowie. W 2005 r. uzyskałem wpis na listę syndyków masy upadłości.

 

Przez około 20 lat prowadziłem wykłady dla aplikantów radcowskich z zakresu: procedury administracyjnej, procedury sądowoadministracyjnej, prawa budowlanego, prawa ochrony środowiska, prawa mieszkaniowego i ustroju samorządu terytorialnego. Obecnie prowadzę wykłady dla adwokatów w ramach szkolenia zawodowego m.in. z zakresu prawa lokatorskiego.

 

Przez dwie kadencje (8 lat) byłem członkiem Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, w której m.in. przewodniczyłem Komisji ds. wykonywania zawodu radcy prawnego. Byłem wieloletnim członkiem Komisji Egzaminacyjnej w postępowaniu kwalifikacyjnym na aplikację radcowską oraz członkiem komisji zajmującej się przeprowadzaniem końcowego egzaminu radcowskiego.

 

Zostałem odznaczony przez Prezesa Krajowej Rady Radców Prawnych brązową, srebrną a następnie złotą odznaką honorową: „Zasłużony dla samorządu radców prawnych” oraz medalem XX-lecia samorządu radców prawnych. Zostałem również odznaczony przez Prezesa Zarządu Głównego Związku Kombatantów Rzeczpospolitej i Byłych Więźniów Politycznych za zasługi dla tego związku.

 

W ramach wykonywania zawodu:

  • pracowałem w Biurze Prawnym Urzędu Miasta Krakowa na stanowisku radcy prawnego (1991-1999),
  • pracowałem na stanowisku radcy prawnego w Zespole Radców Prawnych Urzędu Miasta Krakowa (2003 – 2008),
  • sprawowałem kompleksową obsługę prawną m.in. Starostwa krakowskiego, Zarządu Cmentarzy Komunalnych w Krakowie, Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Krakowie, Towarzystwa Ubezpieczeniowego „Samopomoc”,
  • sprawuję obsługę prawną podmiotów gospodarczych i osób fizycznych w różnorodnych dziedzinach w tym w sprawach o znacznej wartości przedmiotu sporu.

 

Hobby: historia w szczególności historia ustroju Polski oraz wiek XVII, kolekcjonowanie starych książek, filatelistyka.

Kancelaria Radcy Prawnego

ANDRZEJ MAJEWSKI

radca prawny Andrzej Majewski